FIND YOUR LITTLE HOME
IN POLAND!

Dlaczego my

Najważniejsze korzyści współpracy:

Planujesz zostać w Polsce na dłużej? 

Czy zamierzasz się tu przeprowadzić w celach zawodowych lub studiujesz? 

Martwisz się o znalezienie odpowiedniego mieszkania i dopełnienie wszystkich formalności?

Już nie musisz, bo trafiłeś w idealne miejsce! Little Home zajmie się tym wszystkim za Ciebie!

Little Home oferuje kompleksowe usługi związane z poszukiwaniem i wynajmem mieszkania lub pokoju na terytorium Polski. Dba o zgodność umowy najmu z polskim prawem, zapewnia konsultacje w języku angielskim, a także służy praktycznym wsparciem studentów podczas ich pobytu w Polsce.

Do najważniejszy zalet współpracy z Little Home należy:

O nas

Little Home to firma, zajmująca się organizacją zakwaterowania dla obcokrajowców w Polsce, a także ich adaptacją na terytorium tego kraju. Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie zarządzania nieruchomościami i umożliwiamy stworzenie obopólnie owocnych relacji pomiędzy najemcami oraz właścicielami mieszkań, domów i kwater.

Z nami możesz być pewien najwyższej jakości usług, oszczędności czasu i wsparcia praktycznego w dopełnieniu wszelkich formalności koniecznych do legalnego pobytu i najmu w Polsce.

0 +
obecni najemcy
0 +
miast w ofercie
0 +
przekazanych kluczy
0 +
noclegów w naszej bazie
Little Home team

Jak wygląda proces organizacji zakwaterowania dla obcokrajowców w Little Home?

1. Wideo konsultacja online

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania Państwa preferencji i wymagań, abyśmy mogli przygotować dla Państwa najbardziej odpowiednią ofertę noclegową zgodnie z Państwa preferencjami.

2. Poszukiwanie odpowiedniego lokum

Na tym etapie rozpoczynamy poszukiwania odpowiedniego dla Ciebie noclegu, biorąc pod uwagę Twój budżet, lokalizację i datę przyjazdu. Zbieramy sugestie i informacje od gospodarzy, z którymi współpracujemy, a następnie przedstawiamy Ci opcje.

3. Dopełnienie wszystkich formalności

Po wybraniu jednej z proponowanych przez nas opcji zajmujemy się przygotowaniem wszystkich dokumentów, które umożliwią Ci oficjalne rozpoczęcie wynajmu.

4. Wsparcie podczas pobytu w Polsce

Służymy pomocą podczas pobytu, odpowiadamy na pytania i wspieramy w aklimatyzacji w nowym otoczeniu.

5. Poszukiwanie lokum na podstawie analizy rynku

Nasi pracownicy przeprowadzają dokładne analizy rynku i wykorzystują wszelkie dostępne media i zasoby, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze możliwe zakwaterowanie.

6. Opieka konsultanta w języku angielskim

Nasi konsultanci biegle posługują się językiem angielskim i polskim, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższą jakość usług! Dogadają się z właścicielami nieruchomości, urzędnikami i nie tylko.

FAQ

Little Home oferuje kompleksowy zestaw usług obejmujący zarówno pomoc przed, jak i po przyjeździe do Polski. W ramach usług Little Home zapewniamy konsultacje telefoniczne, poszukiwanie mieszkania, weryfikację rzetelności właściciela, przygotowanie umowy najmu w obu językach (polskim i angielskim), a także wsparcie w adaptacji na nowym miejscu zamieszkania. W skład usług adaptacyjnych wchodzą takie usługi jak odbiór z lotniska, pomoc w uzyskaniu polskiej karty SIM, czy też karty komunikacyjnej ZTM.

Koszt usług Little Home zależy od charakteru i kompleksowości świadczonej opieki. Do wyboru mamy dwa podstawowe pakiety.

Podstawowy pakiet noclegowy, w skład którego wchodzi poszukiwanie noclegu oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z wynajmem.

Druga opcja to pakiet VIP. Obejmuje wszystkie formalności związane z poszukiwaniem i wynajmem zakwaterowania oraz jest wzbogacony o dodatkowe usługi, takie jak transfer lotniskowy oraz niezbędne działania adaptacyjne.

Nie, Little Home świadczy usługi na terytorium całej Polski. Jesteśmy w stanie znaleźć i załatwić formalności dotyczące mieszkań w całej Polsce zależnie od Twoich preferencji.

Niestety, większość naszych mieszkań jest przeznaczona dla studentów i zgodnie z zasadami ustalonymi przez właścicieli, najczęściej, zwierzęta domowe nie są akceptowane.

Mieszkania różnią się pod względem standardów i wyposażenia, jedna gwarantujemy, że w każdym z nich jest dostęp do przedmiotów pierwszego użytku, w pełni w pełni wyposażonej kuchni wraz z naczyniami, garnkami i innymi podstawowymi udogodnieniami, materac, oraz szafa.

Tak, kaucja będzie zwracana w wysokości, uzależnionej od zniszczeń i stanu ogólnego zakwaterowania w dniu wyprowadzki danej osoby.

Tak, media są wliczone bezpośrednio w cenę wynajmu mieszkania.

Tak, przez cały okres pobytu możesz skontaktować się z naszą administracją, która dostarczy Ci dokumenty uprawniające do korzystania z ubezpieczenia, pomoże w kwestiach dotyczących uzyskania numeru PESEL, meldunku i karty pobytu itp. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą także na wszelkie Twoje pytania dotyczące życia w Polsce.

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie nieruchomości i prawa polskiego. Pomagamy na każdym etapie wynajmu i poszukiwania noclegu w Polsce, służymy radą i pomocą podczas pobytu.

Weryfikujemy rzetelność wynajmujących, badamy standardy danej powierzchni mieszkalnej, doradzamy i pomagamy zrozumieć prawne aspekty umów najmu. Ponadto podczas naszych bezpłatnych konsultacji online w języku angielskim możesz wyposażyć się we wszystkie potrzebne informacje przed przyjazdem do Polski, podzielić się swoimi preferencjami dotyczącymi zakwaterowania oraz skorzystać z wiedzy naszych wykwalifikowanych konsultantów.

Po konsultacji i wyrażeniu chęci współpracy z nami, a także sprecyzowaniu preferencji dotyczących mieszkania lub pokoju do wynajęcia, rozpoczynamy proces poszukiwania noclegu na czas Państwa pobytu w Polsce.

Komfort i satysfakcja naszych klientów to nasze główne priorytety, dlatego szczycimy się indywidualnym podejściem do każdej osoby i zwracamy szczególną uwagę na spełnienie ich oczekiwań dotyczących przyszłego zakwaterowania. Ponadto dla wygody naszych klientów uwzględniamy również szereg usług dodatkowych, takich jak transfery lotniskowe, pomoc w otwarciu rachunku bankowego, pomoc w rejestracji kart SIM czy uzyskanie dostępu do karty komunikacji miejskiej.

Skontaktuj się z nami i zadaj pytanie.

Kontakt

ul. Chmielna 2/31
Warszawa 00-020

WhatsApp: +48 577 120 550

Wyślij nam wiadomość