Little Home

Gdańsk Wrzeszcz

Wybierz miasto
Sopot Gdańsk Warszawa Gdańsk Zaspa Gdańsk Wrzeszcz Dowolna lokalizacja
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
2 gości
Wybierz liczbę gości
2
wyczyść Zatwierdź

Apartamenty we Wrzeszczu

50 wygodnie urządzonych apartamentów w Gdańsku Wrzeszczu to świetna opcja dla Gości przyjeżdżających tu na krótkie pobyty biznesowe. Apartamenty zaspokoją także potrzeby Gości indywidualnych, poszukujących wygodnego noclegu w atrakcyjnej cenie, w lokalizacji świetnie skomunikowanej z centrum Gdańska. Gdańsk Wrzeszcz to urokliwa dzielnica miasta, która zmienia się na naszych oczach. Nowoczesna zabudowa wyrasta obok starych, klimatycznych budynków przypominających londyńskie przedmieścia. Tuż przy tętniącej życiem, miejskiej infrastrukturze rośnie wspaniały las, w którym często można spotkać dziką zwierzynę. Nowe inwestycje wprowadzają tu nową energię, która przekłada się na kolejne, wielkie przedsięwzięcia, m.in. galerie handlowe i biurowce.

 

Młody duch dzielnicy

Dzięki świetnej komunikacji Gdańsk Wrzesz stał się jednym z ważniejszych biznesowych ośrodków Gdańska, a jednocześnie miejscem idealnym do zamieszkania, także w czasie krótkiego pobytu w Trójmieście. Sukcesywnie odnawiane stare ulice i budynki, kultowy dworzec kolejowy, najwyższy budynek w Gdańsku oraz nieoczywisty charakter przyciągają młodych ludzi. To dzięki ich entuzjazmowi takie miejsca, jak ulica Wajdeloty czy Stary Maneż świecą nowym blaskiem.

 

Wynajem apartamentów we Wrzeszczu

50 nowocześnie urządzonych apartamentów w Gdańsku Wrzeszczu to oferta dla osób, które chcą poznać nieoczywistą stroną miasta. Dobra lokalizacja, świetne wyposażenie oraz przystępne ceny sprawiają, że zarówno Goście indywidualni, jak i biznesowi coraz częściej wybierają noclegi w apartamentach, które zapewniają:

  • poczucie prywatności,
  • wysoki standard i komfort pobytu,
  • doskonałą lokalizację,
  • całodobową obsługę telefoniczną,
  • wygodną opcję self check-in,
  • usługi dodatkowe i oferty specjalne.

 

Skontaktuj się - zacznij zarabiać

* pole wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij