Little Home

Gdańsk

Wybierz miasto
Sopot Gdańsk Warszawa Gdańsk Zaspa Gdańsk Wrzeszcz Dowolna lokalizacja
Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
2 gości
Wybierz liczbę gości
2
wyczyść Zatwierdź

Apartamenty w centrum Gdańska  

10 komfortowo wyposażonych apartamentów na wynajem w Gdańsku klimatem doskonale wpisuje się w atmosferę tego miasta. Doskonały wybór dla osób szukających noclegów w dobrym standardzie, gwarantujących poczucie prywatności podczas krótkich pobytów w Gdańsku. Wspaniałe zabytki i ciekawa, burzliwa historia czynią z Gdańska jedną z największych turystycznych atrakcji w Polsce. 

Miasto pełne historii

Przepiękna Starówka z najsłynniejszą fontanną Neptuna, ulicami Długą i Mariacką, Dworem Artusa, Kościołem Mariackim czy najsłynniejszy w Polsce Żuraw – nie sposób wymienić wszystkich atrakcji Gdańska. 

Nie tylko słynne zabytki stanowią atuty Gdańska. Muzeum Bursztynu, Muzeum II Wojny Światowej, Westerplatte, Europejskie Centrum Solidarności i w końcu Stocznia Gdańska – na każdym kroku najważniejsze wydarzenia historyczne odcisnęły tu swój ślad. Gdańsk to także prężny ośrodek kultury i biznesu, miasto tętniące życiem i przyciągające zarówno inwestorów, jak i poszukiwaczy kulinarnych wrażeń.

 

 

Noclegi w centrum Gdańska

Apartamenty na wynajem w Gdańsku zaspokoją potrzeby Gości, którzy poszukują niezależności i komfortowego wypoczynku w dobrej lokalizacji. Przeznaczone na wynajem krótkoterminowy zarówno dla Gości indywidualnych, jak i biznesowych, oferują kompleksowe wyposażenie oraz wyjątkową, przyjazną atmosferę, a także:

  • 24-godzinną obsługę telefoniczną i self check-in,
  • przestronne, czyste i urządzone ze smakiem wnętrza,
  • atrakcyjne ceny w hotelowym standardzie,
  • wygodne noclegi blisko centrum,
  • usługi dodatkowe i oferty specjalne.
Skontaktuj się - zacznij zarabiać

* pole wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij